URBAN gaming
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


/  
HomeGalleryБарајРегистрирајте сеВлез
Барај
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Navigation
 Portal
 Индекс
 Членови
 Профил
 Прашања/Одговори
 Барај
ISWD Public #1
Спонзор B_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_1_1_1
ISWD CW#1
Спонзор B_160_400_1_ffffff_c5c5c5_ffffff_000000_1_1_1

 

 Спонзор

Go down 
АвторПорака
Guest
Гостин
Спонзор Empty
ПишувањеПредмет: Спонзор   Спонзор Icon_minitimeНед Aвг 22, 2010 3:05 pm

Се бараат спонзори ( луѓе / фирми ) кои би ни помогнале во плаќањето на серверите или да ни обезбедат домен за страна . Сите заинтересирани да пишат во оваа тема . Ке има нивни реклами на серверот , на страната и тнт . Благодарам однапред
Вратете се на почетокот Go down
 
Спонзор
Вратете се на почетокот 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете да одговарате на темите во форумот
URBAN gaming :: ·٠•●Спонзорство●•٠· :: Спонзор-
Отиди до: